Kurumsal

Hakkımızda

Alanında uzman doktor ve ekibiyle; sağlık, estetik, güzellik alanlarında yerinde ve ayağınıza gelen çözümler üretmektedir. 7/24 destek hattı ile özellikle İstanbul’da her zaman ulaşabilir olmanın güvencesini de vermektedir.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye genelinde olmak üzere mobil ekipleriyle, hastalarının günlük hayattını etkilenmeden de sağlıklı bir yaşam sürdürülebilir olmasını öngörür ve uygular.

Misyonumuz

Epion Sağlık, kaliteli br yaşamın tüm insanların hayatlarının her anında yaşamasını gerekliliğini düşünürek çıktığı bu yolda başta engelli vatandaşların evlerinde olmak üzerine, sağlık, estetik ve güzellik alanlarında profesyonel hizmeti herkese sunmayı hedefler.

Faaliyet Alanlarımız

Medikal Park - Göztepe BAU

Medikal Park Göztepe Hastanesi bünyesinde Yara Bakım Birimi , Medikal El Ayak Bakımı ile Estetik, Plastik ve Rekonstrüftik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Akademik Hospital

Akademik Hospital bünyesinde oluşturduğumuz Yara Tedavi Birim ve Medikal El Ayak Bakım Birimi ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Pendik Bölge Hastanesi

Özel Pendik Bölge Hastanesi bünyesinde oluşturduğumuz Yara Tedavi Birim ve Medikal El Ayak Bakım Birimi ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Lifemed

Lifemed bünyesinde oluşturduğumuz Yara Tedavi Birim ve Medikal El Ayak Bakım Birimi ile hastalarımıza hem hastanede hemde mobil ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Med Line

Med Line bünyesinde oluşturduğumuz Yara Tedavi ve Medikal El Ayak Bakım Birimimiz sayesinde hem Müdahale Eğitimleri hemde Mobil Ekibimizle tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.