Sağlıklı yaşlanma, sağlıklı zayıflama, sağlıklı beslenme derken her zaman en önemli olan mevcut metabolizmayı bozmadan en düzgün nasıl beslenir nasıl zayıflar ve nasıl genç kalabiliriz diye uğraşmaktayız. Nasıl sadece diyet ya da yaşlanma karşıtı kremler sizin ihtiyacınızı tam karşılamıyorsa burada bugüne kadar yapılmış en iyi teknolojik kombinasyondan bahsedeceğiz.

Günümüzde özellikle “estetik” kelimesinin kavramının popülerite kazanması ve medyanın da üzerine düşeni fazlasıyla yaptığını düşünecek olursak gözle görülen değişimler ve teknoloji bu alanda kendini geliştirmektedir.

Bir yandan çağın getirdiği  bir çok hastalıkla  başa çıkarken bir yandan güzellik ve genç kalabilmek adına tıp alınına da kulak kesilmiş bir toplum gerçeği var.  Düzenli beslenme, diyetler, yaşlanma karşıtı kremler aslında hiçbir zaman tam ihtiyacı karşılamamaktadır. Önleyici – destek -olarak düşünecek olursak fayda göstermekle birlikte size yeni bir yöntemin – kesin bir yöntemin- varlığından haberdar olabilmeniz için farklılık yaratmaya çalışacağımız “BTL Exilis Elite ile Saten Yüz Germe”nin gözle görünen etkileri ile beraber künyesini incelemenizi tavsiye ederiz.

  • Öncelikle BTL Exilis Elite FDA ( Amerikan Sağlık Örgütü) onaylarına sahip bir sistemdir

Amerika Birleşik Devletlerinde de olduğu gibi aynı zamanda Aysa’daki bir çok ülkede ödül almış bir sistem olduğunu belirtmek mümkündür. Konu başlığımızda da olduğu gibi  sağlıklı doğal bölgesel incelme , cilt sıkılaştırma, selülit giderme ve angi-aging (Yaşlanma Karşıtı) uygulamaları ile de ön planla çıkmaktadır.

BTL Exilis Elite  Başlıca Özellikler
  • Vücudun tamamına uygulama yapılabilmektedir.
  • Herkes de farklılık gösteren yap katmanı inilecek derinliğe göre ayarlanabilmekte ve sonucu direk ulaşılabilir kılmaktadır.
  • Liposuction veya lipolizden önce ve/ya sonra kombine edilerek kullanıma elverişlidir.
BTL Exilis Elite Kimler Kullanabilir ?
  • Ameliyat olmuş kişiler, ameliyat sonrasında cildi sıkılaştırmak için,
  • Doğum yapmış kadınlar, doğum sonrasında cildi sıkılaştırmak için,
  • Hızlı kilo vermekte olan kişiler için,  yaşanan sarkmaları sıklaştırmak için,
  • Platese bağlı homojen yağ kaybından sonra gevşekliğin giderilmesine ilişkin sıkılaştırmak için,
  • Kondisyon ve ağırlık çalışmalarına bağlı homojen yağ kaybından sonraki gevşekliğe ilişkin vücudu sıkılaştırmak için,
  • Yaşlanmaya bağlı olarak  özellikle “alt kol kısmındaki” – ki bu bayanlara tuzluk olarak bilinir – sarkmaların giderilmesi ve sıkılaştırmak için,
BTL Exilis Elite ile Selülit Çözümü 

BTL Exilis Elite ile Selülit konusunda da ayrıca bir çok ödüle sahiptir. Kişiler,  özellikle spor ve/ya diyet ile giderilemeyen yağ katmanının üst kısmından oluşan selülit için, mutlak çözüm yolu olarak söylemek BTL Exilis Elite için mümkündür.

Sadece selülit gidermek için değil aynı zamandan BTL Exilis Elite ile selülitiniz yokken bile selülitten korunmak amacıyla uygulanmaktadır. Hemen randevu almak için lütfen tıklayınız